Kurumsal

Misyonumuz

Yüksek nitelikli sürekli eğitilen çalışanlar,modern fiziki altyapı ve teknolojik olanaklarla, hızlı, doğru, kanıta dayalı ve güvenilir hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz

Mevcut çalışanların üyesi olmaktan gurur duyduğu, sağlık profesyonellerinin öncelikle tercih ettiği, hastaların güvenle başvurduğu bölgede-ülkede ve dünyada lider bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Prensiplerimiz

Yasa ve yönetmeliklere uygun olarak, Toplumsal sorumluluğun bilincinde, Hasta haklarına saygılı, Bilimsel gelişmeleri takip eden, Hasta ve çalışan memnuniyetini, güvenliğini ön planda tutan, Tıbbi deontoloji ve meslek; etik kurallarına bağlı, Kanıta dayalı yüksek standartlarda sağlık hizmeti sunarak, vizyonumuza ulaşmaktır.

Özel Sekizeylul Hastanesi
Özel Sekizeylul Hastanesi

Bizi Farklı Yapan Ne?

2008 yılından bu yana faaliyetini sürdüren hastanemiz, 7133 m2 kapalı alan ile Sağlık bakanlığı akreditasyon kriterlerine göre A grubu hastane statüsünde olup, yapılan tüm iyileştirme çalışmaları kapsamında (yatak artırım başvurusu hariç) Temmuz 2016 tarihi itibari ile de 21 branş, 37 uzman doktor, hastalara ve refakatçilere yüksek konfor sunulan toplam 106 hasta yatağı bulunmaktadır. Kardiyovasküler ameliyatlar için ayrılan özel ameliyathanelerimiz bulunmaktadır. Ameliyathaneler ile bağlantılı olan, 34 yetişkin, 9 yenidoğan olmak üzere toplam 43 yoğun bakım yatağı bulunmaktadır. Yoğun bakım ünitelerindeki hastaların tüm tıbbi değerleri, hastane network sistemi ile hekimlerin izlenimine açıktır.

SGK, Resmi Kurumlar, Özel-Devlet Bankaları ve Tüm Özel Sağlık Sigortaları ile anlaşmalı olarak hizmet sunmaktayız.

İleri görüşümüz, hastanemizi Manisa’da etik değerlere bağlı insana saygılı ve tercih edilebilir bir hastane haline getirmiştir.

Hedefimiz, sürekli büyüyen deneyimli kadromuz ile sağlıkta gülen yüzünüz olmaya devam etmektir.

Özel Hastane statüsünde olan hastanemiz tüm branşlarda tecrübeli kadrosuyla, etkili tedavi ve güvenilir hizmet vermektedir.

Özel Sekizeylul Hastanesi

İletişim

  Email: info@sekizeylulhastanesi.com

  0(236) 23 888 23

   0(236) 23 888 23

  Sakarya Mah. Uzunyol Cad. No:140 Merkez / MANİSA